SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Купальники для пляжу

  • Сортувати
Знижка 40%
more_vertКупальник Bae Booshopping_basket
1 825.00грн 1 095.00грн
Докладніше
Купальник Bae Booclose

Хлоростійкий купальник Bae Boo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викори..

more_vertКупальник BamBamBooshopping_basket
1 700.00грн
Докладніше
Купальник BamBamBooclose

Купальник BamBamBoo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використа..

Знижка 40%
more_vertКупальник BooBam Blueshopping_basket
1 825.00грн 1 095.00грн
Докладніше
Купальник BooBam Blueclose

Хлорозривний роздільний купальник BooBam Blue від відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого ви..

more_vertКупальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)shopping_basket
1 995.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)close

Купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купал..

more_vertКупальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)shopping_basket
1 995.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)close

Купальник Juicy Jam від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні ..

more_vertКупальник Funkita Jupiter Dropsshopping_basket
1 950.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Jupiter Dropsclose

Купальник Jupiter Drops від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викор..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Sunkissedshopping_basket
1 780.00грн 1 068.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Sunkissedclose

Купальник Funkita Sunkissed від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого в..

more_vertКупальник Pink Pieces Funkitashopping_basket
1 760.00грн
Докладніше
Купальник Pink Pieces Funkitaclose

Купальник Pink Pieces від австралійського бренду FunkitaВиконаний з ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійського поліестеру, одна з найкращих технологій, стійкою до хлору. Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використання в басейні, для відпочин..

more_vertКупальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Pink (8-12320B344)shopping_basket
1 790.00грн
Докладніше
Купальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Pink (8-12320B344)close

Cтильний цільний купальник для тренувань у басейні та активного відпочинку прикрашений великим логотипом Speedo у яскравому бірюзовому кольорі.Модель Flyback із внутрішнім топом, вузькими ремінцями на спині. Розташування ремінців дозволяє вільно рухатися, щоб ви могли плавати, не відчуваючи обмежень. Виготовлений із надміцної тканини Endurance + на 100% стійкою до хлору.особливості:• Конструк..

Знижка 20%
more_vertКупальник W Valeria U Back One Pieceshopping_basket
2 380.00грн 1 904.00грн
Докладніше
Купальник W Valeria U Back One Piececlose

Купальник цільний антихлор W Valeria U Back One P виготовлений з матеріалу Sensitive (68% поліамід та 32% еластан) італійського походження.Завдяки цьому купальник швидко сохне та стійкий до хлору та УФ випромінювання. Купальник пропускає повітря та максимально комфортним. Купальник відноситься до серії BodyLift і за рахунок ефекту, що стягує, допомагає сформувати плавні силуети вашої фігури. З так..

Купальники для пляжу

Продаж пляжних купальників. У нашому інтернет-магазині можна купити купальники для пляжу за найкращою та низькою ціною.