SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Доставка і оплата

Способи доставки

На відділення Нова Пошта, з якого вам буде зручніше забрати посилку.

Терміни доставки у великі міста України 1-2 робочих дні.

Номери та адреси складів "Нова Пошта" можна переглянути на сайті транспортної компанії за наступним посиланням: novaposhta.ua/ru/office

Відстежити рух посилки за номером декларації можна також на сайті компанії за наступним посиланняме: novaposhta.ua/ru/tracking

Вартість* доставки розраховується згідно з тарифами "Нова Пошта" та оплачується у відділенні при отриманні.

При купівлі товарів на загальну суму понад 2000 грн. вартість доставки для покупця 0 грн.

*Звертаємо Вашу увагу, що доставка акційних товарів здійснюється за рахунок покупця незалежно від суми замовлення.

Оплата

  • Передплата на картку «Приватбанку».  Необхідні для оплати реквізити надсилаються після замовлення на Ваш телефон за допомогою СМС та на електронну пошту.
  • Накладеним платежем при отриманні у відділенні «Нова Пошта».    
    Вартість послуги складає 20 грн. + 2% від суми переказу.
  • Оплата готівкою, а також карткою VISA або MasterCard в точках самовывозу.

Докладніше про грошовий переказ

Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з випадками неявок недобросовісних покупців за посилками, відправка з післяплатою можлива при внесенні передоплати 100-150 грн.

Чому 100-150 гривень? - Вартість відправлень по Україні становить приблизно 50-70 гривень в один бік і залежить від місця призначення посилки та суми післяплати. У разі Вашої відмови від покупки або невірно обраного Вами розміру - саме ця сума і лягає на витрати на транспортування в обидва напрямки. У тому випадку, якщо Ви забираєте товар, то сума Вашого замовлення буде меншою якраз на розмір внесеної передоплати при сплаті післяплати у відділенні Нової Пошти.

Чому і навіщо платити передоплату? - післяплата - це невиправдано ризикований спосіб доставки для продавця, який повинен відправити покупку в інше місто, не маючи жодних гарантій, що покупець, дійсно, має намір забрати її та оплатити.

У випадку, коли обмін/повернення відбулося з вини магазину, доставка буде оплачена за рахунок магазину і ми повернемо Ваш аванс.