SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

'47Brand

  • Сортувати
more_vertБейсболка 47 Brand NY YANKEESshopping_basket
1 440.00грн
Докладніше
Бейсболка 47 Brand NY YANKEESclose

Оптимальний вибір для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високоякісний матеріал забезпечує максимальний комфорт. Козирьок забезпечує захист від негативного впливу сонячних променів. Для комфортного припасування передбачена регульована застібка. Практичний дизайн доповнить стильний спортивний образ. Дана модель натхненна командою NY YANKEES...

more_vertБейсболка BOSTONshopping_basket
1 440.00грн
Докладніше
Бейсболка BOSTONclose

Бейсболка від відомого бренду 47 Brand. Виконана із якісного матеріалу. Тканина кепки з акрилу та вовни. Це поєднання перешкоджає потіння, має високу повітропроникність та зносостійкість.Внутрішня кромка всередині кепки прошита вологопоглинаючою стрічкою. М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту.У задній частині  регульована застібка, завдяки чому кепка легко наб..

more_vertБейсболка Classic '47 Clean Upshopping_basket
580.00грн
Докладніше
Бейсболка Classic '47 Clean Upclose

Бейсболка від американського бренду 47 Brand.Дуже якісне виконання та першокласні матеріали сприяють тривалому збереженню форми бейсболки та презентабельного вигляду. Тканина кепки перешкоджає потінню, дозволяючи вашій шкірі дихати через дрібні отвори. Внутрішня кромка всередині кепки прошита вологопоглинаючою стрічкою. М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту.Заднє р..

more_vertБейсболка Clean Up Ny Yankeesshopping_basket
1 130.00грн
Докладніше
Бейсболка Clean Up Ny Yankeesclose

Бейсболка від американського бренду 47 Brand.Дуже якісне виконання та першокласні матеріали сприяють тривалому збереженню форми бейсболки та презентабельного вигляду. Тканина кепки перешкоджає потінню, дозволяючи вашій шкірі дихати через дрібні отвори. Внутрішня кромка всередині кепки прошита вологопоглинаючою стрічкою. М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту.Заднє р..

more_vertБейсболка DP YANKEES ARCH CHAMPshopping_basket
1 920.00грн
Докладніше
Бейсболка DP YANKEES ARCH CHAMPclose

Оптимальний вибір для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високоякісний матеріал забезпечує максимальний комфорт. Козирьок забезпечує захист від негативного впливу сонячних променів. Практичний дизайн доповнить стильний спортивний образ. Дана модель натхненна командою NY YANKEES...

more_vertБейсболка HITCH LOS ANGELES DODGERSshopping_basket
1 800.00грн
Докладніше
Бейсболка HITCH LOS ANGELES DODGERSclose

Оптимальний вибір для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високоякісний матеріал забезпечує максимальний комфорт. Козирок забезпечує захист від негативного впливу сонячних променів. Для комфортного підганяння передбачена регульована застібка. Практичний дизайн доповнить стильний спортивний образ.Прикрашає бейсболку зображення логотипу клубу NFL LOS ANGELES DODGERS...

more_vertБейсболка LIVERPOOL FC LIGHT NAVY SURE Sshopping_basket
1 760.00грн
Докладніше
Бейсболка LIVERPOOL FC LIGHT NAVY SURE Sclose

Кепка 47 Brand створена для захисту очей і голови в сонячний день. Кепка має високу повітропроникність і зносостійкість. Легко прийме форму голови завдяки регульованій застібці, яка знаходиться ззаду кепки. Плоскі внутрішні шви практично не відчуваються, тому не будуть доставляти дискомфорт. Дана модель натхненна командою LIVERPOOL FC.85% акрил / 15% шерсть..

more_vertБейсболка MVP DP CHICAGO BLACKHAWKSshopping_basket
1 520.00грн
Докладніше
Бейсболка MVP DP CHICAGO BLACKHAWKSclose

Бейсболка від відомого бренду 47 Brand. Виконана із якісного матеріалу. Тканина кепки з акрилу та вовни. Це поєднання перешкоджає потіння, має високу повітропроникність та зносостійкість.Внутрішня кромка всередині кепки прошита вологопоглинаючою стрічкою. М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту.У задній частині пластикова регульована застібка, завдяки чому кепка легк..

more_vertБейсболка MVP NY YANKEESshopping_basket
1 440.00грн
Докладніше
Бейсболка MVP NY YANKEESclose

Бейсболка від найвідомішого бренду ‘47 Brand. Виконана із якісного матеріалу. Тканина кепки перешкоджає потінню, дозволяючи вашій шкірі дихати через дрібні отвори.Внутрішня кромка всередині кепки прошита стрічкою вологопоглинаючої. М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту.Задня застібка на липучці. Широкий козирок. Кепка виконана в спортивному стилі, а прикрашає..

more_vertБейсболка MVP TORONTO MAPLE LEAFSshopping_basket
1 170.00грн
Докладніше
Бейсболка MVP TORONTO MAPLE LEAFSclose

Оптимальний вибір для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високоякісний матеріал забезпечує максимальний комфорт. Козирьок забезпечує захист від негативного впливу сонячних променів. Для комфортного припасування передбачена регульована застібка. Практичний дизайн доповнить стильний спортивний образ. Дана модель натхненна командою TORONTO MAPLE LEAFS...

more_vertБейсболка PITTSBURGH PIRATES WOOLshopping_basket
1 440.00грн
Докладніше
Бейсболка PITTSBURGH PIRATES WOOLclose

Кепка 47 Brand створена для захисту очей і голови в сонячний день. Кепка має високу повітропроникність і зносостійкість. Легко прийме форму голови завдяки регульованій застібці, яка знаходиться ззаду кепки. Плоскі внутрішні шви практично не відчуваються, тому не будуть доставляти дискомфорт. Дана модель натхненна командою PITTSBURGH PIRATES...

more_vertБейсболка ‘47 NHL Anaheim Duckshopping_basket
1 440.00грн
Докладніше
Бейсболка ‘47 NHL Anaheim Duckclose

Бейсболка від американського бренду 47 Brand.Дуже якісне виконання та першокласні матеріали сприяють тривалому збереженню форми бейсболки та презентабельного вигляду.Тканина кепки перешкоджає потінню, дозволяючи вашій шкірі дихати через дрібні отвори. Внутрішня кромка всередині кепки прошита вологопоглинаючою стрічкою.М'які внутрішні шви не натиратимуть і не викликатимуть дискомфорту. Задня за..

'47Brand

Основа успіху компанії '47 – вірність традиціям.

В 1947 іммігранти з Італії, брати-близнюки Артур і Генрі Д'Анджело, створили компанію Twins Enterprise, відому в наші дні як '47. Підприємницька кмітливість братів Д’Анджело допомогла їм вчасно оцінити потенціал ліцензування спортивної символіки. Вони розпочали з вуличного продажу вимпелів популярних спортивних команд та інших сувенірів на околицях стадіону «Фенвей Парк». Завдяки їх працелюбності, здоровому глузду та ентузіазму розпочався з пересувного кіоску бізнес, розрісся і перетворився на провідну компанію з продажу одягу для покрівлі. Вірність традиціям, висока якість, ретельність та унікальний асортимент предметів одягу та головних уборів вивели нас на лідируючі позиції на ринку товарів для шанувальників спорту. Ми представляємо ліцензійну продукцію із символікою спортивних команд чотирьох провідних професійних ліг Америки (MLB, NFL, NBA, NHL) та понад 900 вищих навчальних закладів. У наші дні спадкоємці засновників компанії '47, як і їхні батьки, наслідують сімейні традиції принциповості та віри в те, що наше майбутнє залежить від нас самих.