SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Funky Trunks & Funkita

  • Сортувати
Знижка 40%
more_vertКупальник Bae Booshopping_basket
1 825.00грн 1 095.00грн
Докладніше
Купальник Bae Booclose

Хлоростійкий купальник Bae Boo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викори..

more_vertКупальник BamBamBooshopping_basket
1 700.00грн
Докладніше
Купальник BamBamBooclose

Купальник BamBamBoo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використа..

Знижка 40%
more_vertКупальник BooBam Blueshopping_basket
1 825.00грн 1 095.00грн
Докладніше
Купальник BooBam Blueclose

Хлорозривний роздільний купальник BooBam Blue від відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого ви..

more_vertКупальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)shopping_basket
1 995.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)close

Купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купал..

more_vertКупальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)shopping_basket
1 995.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)close

Купальник Juicy Jam від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні ..

more_vertКупальник Pink Pieces Funkitashopping_basket
1 760.00грн
Докладніше
Купальник Pink Pieces Funkitaclose

Купальник Pink Pieces від австралійського бренду FunkitaВиконаний з ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійського поліестеру, одна з найкращих технологій, стійкою до хлору. Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використання в басейні, для відпочин..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Funkita Sale Awayshopping_basket
1 400.00грн 980.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Funkita Sale Awayclose

Підлітковий купальник Sale Away від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA. Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору. Чудовий вибір для юних плавців, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини. Ідеально підходить для ..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Funkita Smash Cityshopping_basket
1 525.00грн 1 068.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Funkita Smash Cityclose

Підлітковий купальник Smash City від австралійського бренду FUNKITA. Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час. Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інш..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Funkita Supernovashopping_basket
1 525.00грн 1 068.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Funkita Supernovaclose

Підлітковий купальник Supernova від австралійського бренду FUNKITA. Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час. Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші..

Знижка 30%
more_vertКупальник підлітковий Beach Bumshopping_basket
1 445.00грн 1 012.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Beach Bumclose

Підлітковий цільний купальник Beach Bum від найвідомішого австралійського бренду Funkita.Виконаний із тканини Eco C-Infinity, різновиду поліестеру, який виготовляється шляхом переробки пластикових пляшок. Ця тканина дає нове життя відходам, зменшуючи вплив людини на довкілля.Чудовий вибір для яскравих спортивних індивідуальностей, що люблять плавання та яскраві кольори. Купальник мають виняткову м..

Знижка 30%
more_vertКупальник підлітковий Body Contour Funkitashopping_basket
1 495.00грн 1 047.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Body Contour Funkitaclose

Хлоростійкий цілісний купальник Body Contour Funkita від відомого австралійського бренду.Виконаний із тканини Eco C-Infinity, різновиду поліестеру, який виготовляється шляхом переробки пластикових пляшок. Ця тканина дає нове життя відходам, зменшуючи вплив людини на довкілля.Чудовий вибір для яскравих спортивних індивідуальностей, що люблять плавання та яскраві кольори.Купальник мають виняткову мі..

Знижка 30%
more_vertКупальник підлітковий Funkita Golden Circle (FS11G71222)shopping_basket
1 560.00грн 1 092.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Funkita Golden Circle (FS11G71222)close

Підлітковий купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITA.Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші ел..

Funky Trunks & Funkita

Funkita та Funky Trunks - це одні з найкращих товарів для плавання та щоденних тренувань, з яскравими принтами та кольоровою гамою. Якість, унікальні малюнки та величезна популярність не лише серед молоді є головними особливостями цих марок.

Австралійська фірма FUNKY TRUNKS & FUNKITA спеціалізується переважно у спортивних плавках та купальниках. FUNKY TRUNKS - лінія дитячих та чоловічих плавок, FUNKITA - лінія дитячих та жіночих купальників з унікальним ультрасучасним дизайном для басейну та активного відпочинку. Наші вироби виготовлені за найвищими стандартами з Італійського матеріалу C-Infinity, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.