SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Funky Trunks & Funkita

  • Сортувати
more_vertДошка Still Lagoonshopping_basket
790.00грн
Докладніше
Дошка Still Lagoonclose

Дошка для тренувань в басейні. Виготовлена із міцного пінопласту EVA. Висота дошки становить 42 см, ширина – 27 см, товщина – 3,5 см...

Знижка 45%
more_vertКупальник Bae Booshopping_basket
1 825.00грн 1 004.00грн
Докладніше
Купальник Bae Booclose

Хлоростійкий купальник Bae Boo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викори..

Знижка 40%
more_vertКупальник BamBamBooshopping_basket
1 700.00грн 1 020.00грн
Докладніше
Купальник BamBamBooclose

Купальник BamBamBoo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використа..

Знижка 45%
more_vertКупальник BooBam Blueshopping_basket
1 825.00грн 1 004.00грн
Докладніше
Купальник BooBam Blueclose

Хлорозривний роздільний купальник BooBam Blue від відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого ви..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)shopping_basket
1 995.00грн 1 197.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)close

Купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купал..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)shopping_basket
1 995.00грн 1 197.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)close

Купальник Juicy Jam від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні ..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Jupiter Dropsshopping_basket
1 950.00грн 1 170.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Jupiter Dropsclose

Купальник Jupiter Drops від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викор..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Sunkissedshopping_basket
1 780.00грн 1 068.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Sunkissedclose

Купальник Funkita Sunkissed від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого в..

Знижка 45%
more_vertКупальник Pink Pieces Funkitashopping_basket
1 760.00грн 969.00грн
Докладніше
Купальник Pink Pieces Funkitaclose

Купальник Pink Pieces від австралійського бренду FunkitaВиконаний з ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійського поліестеру, одна з найкращих технологій, стійкою до хлору. Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використання в басейні, для відпочин..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Balloon Dog Funkitashopping_basket
930.00грн 651.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Balloon Dog Funkitaclose

Підлітковий цільний купальник Balloon Dog Funkita від найвідомішого австралійського бренду.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору. Чудовий вибір для юних плавців, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для час..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Dancing Dino Funkitashopping_basket
930.00грн 651.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Dancing Dino Funkitaclose

Підлітковий купальник Dancing Dino Funkita від відомого австралійського бренду. Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий вибір для юних плавців, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викорис..

Знижка 30%
more_vertКупальник дитячий Doggy Disco Funkitashopping_basket
930.00грн 651.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Doggy Disco Funkitaclose

Підлітковий цільний купальник Doggy Disco Funkita від найвідомішого австралійського бренду.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору. Чудовий вибір для юних плавців, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для час..

Funky Trunks & Funkita

Funkita та Funky Trunks - це одні з найкращих товарів для плавання та щоденних тренувань, з яскравими принтами та кольоровою гамою. Якість, унікальні малюнки та величезна популярність не лише серед молоді є головними особливостями цих марок.

Австралійська фірма FUNKY TRUNKS & FUNKITA спеціалізується переважно у спортивних плавках та купальниках. FUNKY TRUNKS - лінія дитячих та чоловічих плавок, FUNKITA - лінія дитячих та жіночих купальників з унікальним ультрасучасним дизайном для басейну та активного відпочинку. Наші вироби виготовлені за найвищими стандартами з Італійського матеріалу C-Infinity, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.