SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Funky Trunks & Funkita

  • Сортувати
more_vertДошка Still Lagoonshopping_basket
700.00грн
Докладніше
Дошка Still Lagoonclose

Дошка для тренувань в басейні. Виготовлена із міцного пінопласту EVA. Висота дошки становить 42 см, ширина – 27 см, товщина – 3,5 см...

Знижка 20%
more_vertКупальник Bae Booshopping_basket
1 825.00грн 1 460.00грн
Докладніше
Купальник Bae Booclose

Хлоростійкий купальник Bae Boo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викори..

Знижка 20%
more_vertКупальник BamBamBooshopping_basket
1 700.00грн 1 360.00грн
Докладніше
Купальник BamBamBooclose

Купальник BamBamBoo від всесвітньо відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використа..

Знижка 20%
more_vertКупальник Beach Bumshopping_basket
1 900.00грн 1 520.00грн
Докладніше
Купальник Beach Bumclose

Хлоростійкий цільний купальник Beach Bum від найвідомішого австралійського бренду Funkita.Виконаний із тканини Eco C-Infinity, різновиду поліестеру, який виготовляється шляхом переробки пластикових пляшок. Ця тканина дає нове життя відходам, зменшуючи вплив людини на довкілля.Чудовий вибір для яскравих спортивних індивідуальностей, що люблять плавання та яскраві кольори. Купальник мають виняткову ..

Знижка 20%
more_vertКупальник BooBam Blueshopping_basket
1 825.00грн 1 460.00грн
Докладніше
Купальник BooBam Blueclose

Хлорозривний роздільний купальник BooBam Blue від відомого австралійського бренду Funkita.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого ви..

Знижка 30%
more_vertКупальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)shopping_basket
1 995.00грн 1 397.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Golden Circle (FS11L71222)close

Купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купал..

Знижка 20%
more_vertКупальник Funkita Juicy Fruitshopping_basket
1 770.00грн 1 416.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Juicy Fruitclose

Купальник Juicy Fruit від австралійського бренду FUNKITA Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час. Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні ..

Знижка 40%
more_vertКупальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)shopping_basket
1 995.00грн 1 197.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Juicy Jam (FS11L71225)close

Купальник Juicy Jam від австралійського бренду FUNKITAВиконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні ..

Знижка 20%
more_vertКупальник Funkita Jupiter Dropsshopping_basket
1 950.00грн 1 560.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Jupiter Dropsclose

Купальник Jupiter Drops від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого викор..

Знижка 20%
more_vertКупальник Funkita Sunkissedshopping_basket
1 780.00грн 1 424.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Sunkissedclose

Купальник Funkita Sunkissed від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого в..

Знижка 20%
more_vertКупальник Funkita Tiger Townshopping_basket
1 770.00грн 1 416.00грн
Докладніше
Купальник Funkita Tiger Townclose

Купальник Tiger Town від всесвітньо відомого австралійського бренду FUNKITA.Виконаний із ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійський поліестер, який є яскравим проривом у технології, стійкій до хлору.Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використ..

Знижка 20%
more_vertКупальник Pink Pieces Funkitashopping_basket
1 760.00грн 1 408.00грн
Докладніше
Купальник Pink Pieces Funkitaclose

Купальник Pink Pieces від австралійського бренду FunkitaВиконаний з ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійського поліестеру, одна з найкращих технологій, стійкою до хлору. Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використання в басейні, для відпочин..

Funky Trunks & Funkita

Funkita та Funky Trunks - це одні з найкращих товарів для плавання та щоденних тренувань, з яскравими принтами та кольоровою гамою. Якість, унікальні малюнки та величезна популярність не лише серед молоді є головними особливостями цих марок.

Австралійська фірма FUNKY TRUNKS & FUNKITA спеціалізується переважно у спортивних плавках та купальниках. FUNKY TRUNKS - лінія дитячих та чоловічих плавок, FUNKITA - лінія дитячих та жіночих купальників з унікальним ультрасучасним дизайном для басейну та активного відпочинку. Наші вироби виготовлені за найвищими стандартами з Італійського матеріалу C-Infinity, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.