SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Професіоналам

  • Сортувати
more_vertСтартові плавки M R-EVO ONE JAMMERshopping_basket
4 100.00грн
Докладніше
Стартові плавки M R-EVO ONE JAMMERclose

Гідрошорти M R-EVO ONE JAMMER - стартова класика, виготовлені за запатентованим цілісним дизайном Arena з єдиного шматка тканини. Єдиний шов ззаду зроблений за допомогою системи термокомпресійного з'єднання. Високотехнологічна тканина та унікальна конструкція забезпечують рівномірну компресію та почуття "другої шкіри". Легка тонка тканина Powerskin R-EVO One вбирає небагато води, пок..

more_vertСтартові плавки чоловічі M CARBON AIR2 JAMMERshopping_basket
8 790.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі M CARBON AIR2 JAMMERclose

Наступне покоління легендарних костюмів від Arena для професіоналів. Завдяки високотехнологічній тканині плавки неймовірно щільно прилягають до тіла спортсмена і максимально знижують опір води.У тканині Powerskin Carbon Air використовується горизонтальна інтеграція нитки вуглецю в волокно за рахунок чого забезпечується інтелектуальна компресія м'язів там, де вона найбільше необхідна, а також н..

more_vertСтартові плавки чоловічі M PWSKIN ST 2.O JAMMERshopping_basket
1 850.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі M PWSKIN ST 2.O JAMMERclose

У шортах для плавання M Powerskin ST 2.0 Jammer використовується Powerskin ST – високоефективний одяг для плавання, виготовлений з матеріалу X-FLAT, дуже легкої тканини (142 г/кв.м.), розробленої спеціально для створення екстра-гладкої зовнішньої поверхні.Цей високотехнологічний виріб відрізняється винятковою якістю та неймовірно низькою ціною порівняно з будь-якими своїми аналогами!Завдяки ..

Знижка 30%
more_vertШорти Arena Men's Beach Boxer Allover 005251-320shopping_basket
1 260.00грн 882.00грн
Докладніше
Шорти Arena Men's Beach Boxer Allover 005251-320close

Плавальні шорти Arena спеціально розроблені для кращих результатів та забезпечення тривалого комфорту під час плавання. Також вони чудово підійдуть  як складова пляжного образу. Міцний матеріал легко очищається, не мнеться і швидко висихає на тілі. Склад: 100% перероблений поліестер. Виробник: Китай...

Професіоналам

Продаж плавок і костюмів для чоловіків в Україні. У нашому інтернет-магазині можна купити чоловічі плавки для професіоналів за найкращою та низькою ціною.