SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Професіоналам

  • Сортувати
more_vertОкуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenashopping_basket
2 620.00грн
Докладніше
Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenaclose

Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arena – комфортні окуляри з широким оглядом для плавців та тріатлетів.Тепер з покращеною системою Swipe Anti-Fog, яка активується обережним проведенням подушечками пальців по внутрішній лінзі та служить у 10 разів довше. Призначені для інтенсивного плавання на швидкість як у басейні, так і на відкритій воді, зокрема для тріатлону. Окуляри відр..

more_vertОкуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenashopping_basket
2 620.00грн
Докладніше
Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenaclose

Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arena – комфортні окуляри з широким оглядом для плавців та тріатлетів.Тепер з покращеною системою Swipe Anti-Fog, яка активується обережним проведенням подушечками пальців по внутрішній лінзі та служить у 10 разів довше. Призначені для інтенсивного плавання на швидкість як у басейні, так і на відкритій воді, зокрема для тріатлону.Окуляри відрізняют..

more_vertСтартові плавки M R-EVO ONE JAMMERshopping_basket
4 100.00грн
Докладніше
Стартові плавки M R-EVO ONE JAMMERclose

Гідрошорти M R-EVO ONE JAMMER - стартова класика, виготовлені за запатентованим цілісним дизайном Arena з єдиного шматка тканини. Єдиний шов ззаду зроблений за допомогою системи термокомпресійного з'єднання. Високотехнологічна тканина та унікальна конструкція забезпечують рівномірну компресію та почуття "другої шкіри". Легка тонка тканина Powerskin R-EVO One вбирає трохи води, покращ..

more_vertСтартові плавки M R-EVO ONE JAMMERshopping_basket
4 100.00грн
Докладніше
Стартові плавки M R-EVO ONE JAMMERclose

Гідрошорти M R-EVO ONE JAMMER - стартова класика, виготовлені за запатентованим цілісним дизайном Arena з єдиного шматка тканини. Єдиний шов ззаду зроблений за допомогою системи термокомпресійного з'єднання. Високотехнологічна тканина та унікальна конструкція забезпечують рівномірну компресію та почуття "другої шкіри". Легка тонка тканина Powerskin R-EVO One вбирає небагато води, пок..

more_vertСтартові плавки чоловічі Fastskin LZR Pure Valorshopping_basket
7 150.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі Fastskin LZR Pure Valorclose

Модель джаммерів із високою талією Fastskin LZR Pure Valor поєднала у собі побажання топових плавців та унікальні розробки конструкторів.Стартові плавки виготовлені з легкого матеріалу, відрізняються помірним ступенем стиснення та конструкцією, розрахованою на більший діапазон рухів. Компресійний внутрішній шов на нозі призначений для підтримки м'язів, щоб ви могли отримати максимум задоволенн..

more_vertСтартові плавки чоловічі Fastskin LZR RACER ELEMENTshopping_basket
4 950.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі Fastskin LZR RACER ELEMENTclose

Створені для змагань гідрошорти LZR Racer Element сприяють оптимальній гідродинаміці у воді.Легка тканина LZR enduroflex еластична, щільно прилягає до шкіри, створює оптимальну компресію, забезпечує свободу рухів.Особливості та перевагиТрикотажне полотно LZR enduroflex поєднує оптимальну компресію і свободу рухів.Склеєні внутрішні шви для гладкої поверхні видаляють небажаний опір воді.Край штанин ..

more_vertСтартові плавки чоловічі M CARBON AIR2 JAMMERshopping_basket
8 790.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі M CARBON AIR2 JAMMERclose

Наступне покоління легендарних костюмів від Arena для професіоналів. Завдяки високотехнологічній тканині плавки неймовірно щільно прилягають до тіла спортсмена і максимально знижують опір води.У тканині Powerskin Carbon Air використовується горизонтальна інтеграція нитки вуглецю в волокно за рахунок чого забезпечується інтелектуальна компресія м'язів там, де вона найбільше необхідна, а також н..

more_vertСтартові плавки чоловічі M PWSKIN ST 2.O JAMMERshopping_basket
1 850.00грн
Докладніше
Стартові плавки чоловічі M PWSKIN ST 2.O JAMMERclose

У шортах для плавання M Powerskin ST 2.0 Jammer використовується Powerskin ST – високоефективний одяг для плавання, виготовлений з матеріалу X-FLAT, дуже легкої тканини (142 г/кв.м.), розробленої спеціально для створення екстра-гладкої зовнішньої поверхні.Цей високотехнологічний виріб відрізняється винятковою якістю та неймовірно низькою ціною порівняно з будь-якими своїми аналогами!Завдяки ..

more_vertШапочка для плавання 3d Softshopping_basket
1 310.00грн
Докладніше
Шапочка для плавання 3d Softclose

3d Soft – високоякісна силіконова шапочка 3D форми для змагань. Відсутність зморшок та складок. Адаптивна компресія для рівномірного стиснення та максимальної гідродинаміки. Еластичний і гладкий силікон поєднує функціональність з комфортом. Липке покриття на внутрішній стороні надійно утримує шапочку на голові...

Професіоналам

Продаж плавок і костюмів для чоловіків в Україні. У нашому інтернет-магазині можна купити чоловічі плавки для професіоналів за найкращою та низькою ціною.