SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Дітям

Уточнити пошук

  • Сортувати
more_vertКупальник дитячий SHADING SWIM PRO BACK Lshopping_basket
1 320.00грн
Докладніше
Купальник дитячий SHADING SWIM PRO BACK Lclose

Купальник Shading Front-Lined Swim Pro Back Swimsuit для дівчат є частиною надзвичайно зручної лінії Arena Feel і сидить як друга шкіра. Він ідеально підходить для плавців, які займаються фітнесом і для активного відпочинку, займаючись водними видами спорту в басейні, на пляжі та в будь-якій іншій водоймі. Виготовлений зі стійкої до впливу хлору та солоної води тканини MaxFit Eco з інтегрованим ..

more_vertКупальник дитячий Speedo Allover Medalistshopping_basket
1 685.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Speedo Allover Medalistclose

Купальник Allover Medalist міцний та стильний і має привабливий кінетичний хвильовий принт.  Наша тканина ECO EnduraBrite ідеально підходить для регулярних відвідувань басейну та забезпечує більш високу стійкість до хлору, ніж звичайні купальники. Завдяки CREORA® HighCloTM він довше залишається як новий. Виготовлений зі 100% перероблених відходів, так що також краще для довкілля!ПеревагиМ..

more_vertКупальник дитячий Speedo ALV MDLT JF BLACK/BLUEshopping_basket
1 685.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Speedo ALV MDLT JF BLACK/BLUEclose

Купальник Speedo ALV MDLT JF BLACK/BLUE - це спортивний купальник, який ідеально підходить для тренувань з плавання.Переваги• Технологія Creora HighClo гарантує, що купальник зберігатиме форму.• Свобода в плечах не сковує руху та дає простір для руху.Інформація про товар• Матеріал: 80% поліамід – 20% еластан.• Додаткова інформація: Матеріал Endurance10 стійкий до хлору та..

more_vertКупальник дитячий Speedo DIGI PLMT SPBK JF BLACK/BLUEshopping_basket
1 685.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Speedo ALV SPBK JF BLACK/PINKclose

Купальник ALV SPBK JF BLACK/PINK міцний та стильний і має привабливий кінетичний хвильовий принт.  Наша тканина ECO Endurance+ ідеально підходить для регулярних відвідувань басейну та забезпечує більш високу стійкість до хлору, ніж звичайні купальники. Завдяки CREORA® HighCloTM він довше залишається як новий. Виготовлений зі 100% перероблених відходів, так що також краще для довкілля!Пере..

more_vertКупальник дитячий Speedo DIGI LBCK JF BLACK/REDshopping_basket
1 685.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Speedo DIGI LBCK JF BLACK/REDclose

Купальник DIGI LBCK JF BLACK/RED міцний та стильний і має привабливий кінетичний хвильовий принт.  Наша тканина ECO Endurance+ ідеально підходить для регулярних відвідувань басейну та забезпечує більш високу стійкість до хлору, ніж звичайні купальники. Завдяки CREORA® HighCloTM він довше залишається як новий. Виготовлений зі 100% перероблених відходів, так що також краще для довкілля!Пере..

more_vertКупальник дитячий Speedo DIGI PLMT SPBK JF BLACK/BLUEshopping_basket
1 685.00грн
Докладніше
Купальник дитячий Speedo DIGI PLMT SPBK JF BLACK/BLUEclose

Купальник Speedo DIGI PLMT SPBK JF BLACK/BLUE - це спортивний купальник, який ідеально підходить для тренувань з плавання.Переваги• Технологія Creora HighClo гарантує, що купальник зберігатиме форму.• Свобода в плечах не сковує руху та дає простір для руху.Інформація про товар• Матеріал: 80% поліамід – 20% еластан.• Додаткова інформація: Матеріал Endurance10 стійкий до хл..

Знижка 30%
more_vertКупальник підлітковий Beach Bumshopping_basket
1 445.00грн 1 012.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Beach Bumclose

Підлітковий цільний купальник Beach Bum від найвідомішого австралійського бренду Funkita.Виконаний із тканини Eco C-Infinity, різновиду поліестеру, який виготовляється шляхом переробки пластикових пляшок. Ця тканина дає нове життя відходам, зменшуючи вплив людини на довкілля.Чудовий вибір для яскравих спортивних індивідуальностей, що люблять плавання та яскраві кольори. Купальник мають виняткову м..

Знижка 30%
more_vertКупальник підлітковий Body Contour Funkitashopping_basket
1 495.00грн 1 047.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Body Contour Funkitaclose

Хлоростійкий цілісний купальник Body Contour Funkita від відомого австралійського бренду.Виконаний із тканини Eco C-Infinity, різновиду поліестеру, який виготовляється шляхом переробки пластикових пляшок. Ця тканина дає нове життя відходам, зменшуючи вплив людини на довкілля.Чудовий вибір для яскравих спортивних індивідуальностей, що люблять плавання та яскраві кольори.Купальник мають виняткову мі..

Знижка 30%
more_vertКупальник детский Funkita Golden Circle (FS11G71222)shopping_basket
1 560.00грн 1 092.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Funkita Golden Circle (FS11G71222)close

Підлітковий купальник Golden Circle від австралійського бренду FUNKITA.Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний жіночий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші ел..

Знижка 30%
more_vertКупальник детский Funkita Juicy Jam (FS11G7122)shopping_basket
1 560.00грн 1 092.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Funkita Juicy Jam (FS11G7122)close

Підлітковий купальник Juicy Jam від австралійського бренду FUNKITA.Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний підлітковий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші ел..

Знижка 30%
more_vertКупальник детский Funkita Jupiter Dropsshopping_basket
1 525.00грн 1 068.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Funkita Jupiter Dropsclose

Підлітковий купальник Jupiter Drops від австралійського бренду FUNKITA. Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час. Чудовий цільний підлітковий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше..

Знижка 30%
more_vertКупальник детский Funkita Prism Break (FS11G71240)shopping_basket
1 560.00грн 1 092.00грн
Докладніше
Купальник підлітковий Funkita Prism Break (FS11G71240)close

Підлітковий купальник Prism Break від австралійського бренду FUNKITA.Виконаний з італійської тканини C-Infinity, 100% поліестер, який забезпечує стійкість до хлору та сонячних променів, при цьому не втрачаючи кольору та залишаючись комфортними для використання довгий час.Чудовий цільний підлітковий купальник Funkita має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші ..

Продаж дитячого одягу для дівчаток в Україні. У нашому інтернет-магазині можна купити купальники та плавки для басейну та пляжу, тапочки, спортивний одяг, аксесуари, такі як окуляри для плавання, шапочки та інше для дітей за кращою та низькою ціною. Ознайомитись з описом та характеристиками товарів.