SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Для жінок

Уточнити пошук

  • Сортувати
Знижка 20%
more_vertКупальник Pink Pieces Funkitashopping_basket
1 760.00грн 1 408.00грн
Докладніше
Купальник Pink Pieces Funkitaclose

Купальник Pink Pieces від австралійського бренду FunkitaВиконаний з ексклюзивної тканини C-Infinity, 100% італійського поліестеру, одна з найкращих технологій, стійкою до хлору. Чудовий цільний жіночий купальник, C-Infinity має виняткову міцність і може зберігати свою довговічність набагато довше за інші еластичні купальні тканини.Ідеально підходить для частого використання в басейні, для відпочин..

Знижка 25%
more_vertКупальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Blue (8-12320F888)shopping_basket
1 790.00грн 1 343.00грн
Докладніше
Купальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Blue (8-12320F888)close

Cтильний цільний купальник для тренувань у басейні та активного відпочинку прикрашений великим логотипом Speedo у яскравому бірюзовому кольорі.Модель Flyback із підкладкою для бюстгальтера, вузькими ремінцями на спині. Розташування ремінців дозволяє вільно рухатися, щоб ви могли плавати, не відчуваючи обмежень. Виготовлений із надміцної тканини Endurance + на 100% стійкою до хлору.особливості:&bul..

more_vertКупальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Pink (8-12320B344)shopping_basket
1 790.00грн
Докладніше
Купальник Speedo Boom Logo Placement Flyback Black/Pink (8-12320B344)close

Cтильний цільний купальник для тренувань у басейні та активного відпочинку прикрашений великим логотипом Speedo у яскравому бірюзовому кольорі.Модель Flyback із внутрішнім топом, вузькими ремінцями на спині. Розташування ремінців дозволяє вільно рухатися, щоб ви могли плавати, не відчуваючи обмежень. Виготовлений із надміцної тканини Endurance + на 100% стійкою до хлору.особливості:• Конструк..

Знижка 30%
more_vertКупальник Speedo Boom Logo Spl Muscleback Af Black/Pink (8-12900B344)shopping_basket
1 650.00грн 1 155.00грн
Докладніше
Купальник Speedo Boom Logo Spl Muscleback Af Black/Pink (8-12900B344)close

Женский цельный купальник Boom Logo Spl Muscleback выполнен из материала ENDURANCE+, который обеспечивает максимальный комфорт и сохраняет форму изделия. Купальник Speedo быстро сохнет, устойчив к воздействию хлора, ультрафиолетового излучения и гарантирует максимальную износоустойчивость. Отличные эластичные свойства цельного купальника Speedo обеспечивают удобную гидродинамическую посадку, ..

Знижка 30%
more_vertКупальник Speedo Boom Logo Spl Muscleback Af Blue/Blue (8-12900G008)shopping_basket
1 650.00грн 1 155.00грн
Докладніше
Купальник Speedo Boom Logo Spl Muscleback Af Blue/Blue (8-12900G008)close

Жіночий купальник Boom Logo Spl Muscleback виконаний з матеріалу ENDURANCE+, який забезпечує максимальний комфорт і зберігає форму виробу.Купальник Speedo швидко сохне, стійкий до дії хлору, ультрафіолетового випромінювання та гарантує максимальну зносостійкість. Відмінні еластичні властивості цільного купальника Speedo забезпечують зручну гідродинамічну посадку, тканина тягнеться у 4-х напрямках...

Знижка 30%
more_vertКупальник Speedo BOOMSTAR SPLICE FLYBACK AF BLACK/PINKshopping_basket
1 500.00грн 1 050.00грн
Докладніше
Купальник Speedo BOOMSTAR SPLICE FLYBACK AF BLACK/PINKclose

Жіночий купальник BOOMSTAR SPLICE FLYBACK AF BLACK/PINK виконаний з матеріалу ENDURANCE+, який забезпечує максимальний комфорт і зберігає форму виробу. Купальник Speedo швидко сохне, стійкий до впливу хлору, ультрафіолетового випромінювання і гарантує максимальну зносостійкість...

Знижка 55%
more_vertКупальник Speedo RIBK 1PCE TFshopping_basket
1 995.00грн 900.00грн
Докладніше
Купальник Speedo RIBK 1PCE TFclose

Купальник Speedo RIBK 1PCE TF виконаний із матеріалу ENDURANCE+. Не містить у своєму складі еластомерів, тим самим будучи на 100% стійкою до руйнівної дії хлору. Придатний для плавання як у басейні, і на відкритому повітрі...

more_vertКупальник TYR Chroma Diamondfit (DCHR7A-420)shopping_basket
2 165.00грн
Докладніше
Купальник TYR Chroma Diamondfit (DCHR7A-420)close

Спортивний купальник TYR TYR Women's Chroma Diamondfit Swimsuit виготовлений із високоякісного практичного матеріалу (Durafast Elite 300+), стійкого до дії хлору та ультрафіолетового випромінювання, завдяки цьому купальник надовго зберігає форму і не зношується.Материла відрізняється волокном з високою щільністю та інноваційною круговою трикотажною конструкцією, яка поєднує в собі міцність та ..

more_vertКупальник TYR Chroma Diamondfit (DCHR7A-610)shopping_basket
2 165.00грн
Докладніше
Купальник TYR Chroma Diamondfit (DCHR7A-610)close

Спортивний купальник TYR TYR Women's Chroma Diamondfit Swimsuit виготовлений із високоякісного практичного матеріалу (Durafast Elite 300+), стійкого до дії хлору та ультрафіолетового випромінювання, завдяки цьому купальник надовго зберігає форму і не зношується.Материла відрізняється волокном з високою щільністю та інноваційною круговою трикотажною конструкцією, яка поєднує в собі міцність та ..

more_vertКупальник TYR Odyssey Diamondfit (DODY7A-610)shopping_basket
2 165.00грн
Докладніше
Купальник TYR Odyssey Diamondfit (DODY7A-610)close

Спортивний купальник TYR TYR Women Odyssey Diamondfit Swimsuit виготовлений з високоякісного практичного матеріалу (Durafast Elite 300+), стійкого до дії хлору та ультрафіолетового випромінювання, завдяки цьому купальник надовго зберігає форму і не зношується.Материла відрізняється волокном з високою щільністю та інноваційною круговою трикотажною конструкцією, яка поєднує в собі міцність та стійкі..

Знижка 10%
more_vertКупальник W Allover U Back One Piece Arenashopping_basket
1 220.00грн 1 098.00грн
Докладніше
Купальник W Allover U Back One Piece Arenaclose

У цільному купальнику W Allover U Back One Piece використовується тканина MaxFit, розроблена фахівцями Arena для відмінної посадки по фігурі та комфортного плавання.Тканина MaxFit ідеально поєднує в собі легку вагу, еластичність у 4-х напрямках, високий ступінь облягання та матову поверхню. Купальник Arena підійде для відпочинку на пляжі та ігри у пляжний волейбол.З еластичною пряжею Lycra Xtra Li..

more_vertКупальник W Flavia U Back One Pieceshopping_basket
2 380.00грн
Докладніше
Купальник W Flavia U Back One Piececlose

У купальнику W Flavia U Back One Piece C-Cup використовується спеціальний матеріал, який сформує плавні лінії Вашої фігури та забезпечить максимальний контроль Ваших форм. Sensitive FIT – це основний матеріал купальників серії Bodylift.Завдяки високому процентному вмісту Lycra (32%), вироби серії Bodylift покращують фігуру, створюючи стрункий, рівний силует, але зберігають мінімальну товщину..

Продаж жіночого одягу в Україні. У нашому інтернет-магазині можна купити купальники для басейну, пляжу та стартові для професіоналів, тапочки, спортивний одяг за найкращою та низькою ціною. Ознайомитись з описом та характеристиками товарів.