SportStyle
0 800 310 325*
*Дзвінок безкоштовний
Ukrainian
Russian
compare_arrows0

Професіоналам

  • Сортувати
more_vertКостюм жіночий стартовий LZR ELEMENT OPBK KSKNshopping_basket
6 720.00грн
Докладніше
Костюм жіночий стартовий LZR ELEMENT OPBK KSKNclose

Створений для змагань LZR Racer Element сприяє оптимальній гідродинаміці у воді. Легка тканина LZR EnduroFlex еластична, щільно прилягає до шкіри, створює оптимальну компресію, забезпечує свободу рухів. Схвалений FINA.Термін виконання замовлення 2-3 дні...

more_vertКостюм жіночий стартовий W CARBON AIR CLOSEshopping_basket
9 035.00грн
Докладніше
Костюм жіночий стартовий W CARBON AIR CLOSEclose

У жіночому стартовому костюмі CARBON AIR CLOSE використовується технологія Powerskin Carbon Air – це остання розробка ARENA у сфері плавальних костюмів серії Carbon. Плавальні костюми Powerskin Carbon Air надають плавцям усі переваги сильної, контрольованої інтелектуальної компресії. Вуглецеві волокна у структурі тканини Carbon-air розташовані лише у горизонтальному напрямку, через що п..

more_vertКостюм жіночий стартовий W CARBON AIR OPENshopping_basket
7 990.00грн
Докладніше
Костюм жіночий стартовий W CARBON AIR OPENclose

У жіночому стартовому костюмі Carbone Air Open використовується технологія Powerskin Carbon Air – це остання розробка ARENA у сфері плавальних костюмів серії Carbon.Плавальні костюми Powerskin Carbon Air надають плавцям усі переваги сильної, контрольованої інтелектуальної компресії. Вуглецеві волокна у структурі тканини Carbon-air розташовані лише у горизонтальному напрямку, через що плаваль..

more_vertКостюм женский стартовый W CARBONE AIR OPENshopping_basket
9 035.00грн
Докладніше
Костюм жіночий стартовий W CARBONE AIR OPENclose

У жіночому стартовому костюмі CARBON AIR OPEN використовується технологія Powerskin Carbon Air – це остання розробка ARENA у сфері плавальних костюмів серії Carbon.Плавальні костюми Powerskin Carbon Air надають плавцям усі переваги сильної, контрольованої інтелектуальної компресії. Вуглецеві волокна у структурі тканини Carbon-air розташовані лише у горизонтальному напрямку, через що плавальн..

more_vertОкуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenashopping_basket
2 620.00грн
Докладніше
Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenaclose

Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arena – комфортні окуляри з широким оглядом для плавців та тріатлетів.Тепер з покращеною системою Swipe Anti-Fog, яка активується обережним проведенням подушечками пальців по внутрішній лінзі та служить у 10 разів довше. Призначені для інтенсивного плавання на швидкість як у басейні, так і на відкритій воді, зокрема для тріатлону. Окуляри відр..

more_vertОкуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenashopping_basket
2 620.00грн
Докладніше
Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arenaclose

Окуляри для плавання Cobra Tri Swipe Mirror Arena – комфортні окуляри з широким оглядом для плавців та тріатлетів.Тепер з покращеною системою Swipe Anti-Fog, яка активується обережним проведенням подушечками пальців по внутрішній лінзі та служить у 10 разів довше. Призначені для інтенсивного плавання на швидкість як у басейні, так і на відкритій воді, зокрема для тріатлону.Окуляри відрізняют..

Професіоналам

Продаж купальників для жінок в Україні. У нашому інтернет-магазині можна купити жіночі купальники для професіоналів за найкращою та низькою ціною.